„Puls Biznesu” rusza z cyklem „Co nas czeka w 2025”
„Puls Biznesu” rusza z cyklem „Co nas czeka w 2025”
W świątecznym wydaniu „Pulsu Biznesu” (24 grudnia) ukazał się pierwszy dodatek z cyklu „Co nas czeka”. Eksperci rynkowi, naukowcy i liderzy opinii przewidują w felietonach przyszłość rynku, gospodarki i finansów w następnych 12 miesiącach. Kolejne specjalne wydanie „Pulsu Biznesu”, tym razem z prognozami dziennikarzy gazety, trafi do czytelników 2 stycznia 2025 r. Zwieńczeniem cyklu będzie konferencja, która odbędzie się w Warszawie w lutym przyszłego roku.
– Cykl „Co nas czeka” ma wieloletnią tradycję w naszej redakcji. To spojrzenie w nieodległą przyszłość oparte na wiedzy i doświadczeniu ekspertów i rynkowych liderów, jak również wieloletnich dziennikarzy „Pulsu Biznesu”. Wierzymy, że ich analizy pomogą naszym czytelnikom lepiej zrozumieć dynamicznie zmieniający się świat i skuteczniej przygotować się na to, co może nadejść w kolejnych miesiącach – mówi Marcin Goralewski, redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”.
Premierowe, felietonowe wydanie cyklu wypełnione jest tekstami liderów z obszaru ekonomii, nauk politycznych, filozofii czy technologii, w których prognozują co czeka nas w 2025 roku, począwszy od sytuacji społeczno-gospodarczej w Polsce, poprzez geopolitykę czy ekologię, aż po innowacje technologiczne.
W wydaniu papierowym i na pb.pl ukażą się felietony m.in.: Rajmunda Andrzejczaka, Rafała Brzoski, Dominiki Bettman, Aleksandra Kwaśniewskiego, Aleksandry Przegalińskiej, Zbigniewa Jagiełły, Marka Piechockiego i Marty Życińskiej.
W drugim specjalnym wydaniu „Pulsu Biznesu”, które pojawi się 2 stycznia 2025 r., znajdą się pogłębione analizy i przewidywania co do kształtu nadchodzących 12 miesięcy i otoczenia rynkowego zrealizowane przez dziennikarzy „Pulsu Biznesu”, którzy specjalizują się w kluczowych sektorach gospodarki.
Na zakończenie projektu „Co nas czeka” 18 lutego 2025 r. odbędzie się wyjątkowa konferencja stacjonarna.
– Chcemy nie tylko pisać i publikować, ale także spotykać się w realnym świecie i dyskutować. Po raz pierwszy więc zorganizujemy konferencję, na którą zaprosimy niekwestionowane autorytety w wielu dziedzinach – dodaje Marcin Goralewski.
O geopolityce, polityce krajowej, makroekonomii czy inwestycjach będą debatować w panelach dyskusyjnych liderzy opinii, decydenci, eksperci rynkowi, członkowie zarządów i wyżsi rangą menedżerowie największych firm.